CannamediQ® Hypetezin je jedinečný prípravok pre efektívnu moduláciu krvného tlaku1,3 a ochranu kardiovaskulárneho systému3. Prírodné zloženie na báze konopí a rastlinných extraktov zabezpečuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov.
CannamediQ® Hypetezin obsahuje extrakty hlohu a viniča hroznorodého, ktoré pozitívnym spôsobom upravujú krvný tlak.1,2,3 U väčšiny populácie dochádza s rastúcim vekom k zvýšeniu krvného tlaku. Zanedbanie jeho kontroly pritom môže mať vážne následky.
V prípravku obsiahnutý extrakt zeleru podporuje efektívnu diurézu2, extrakty konopí a viniča hroznorodého zase funkčnosť srdca3,4, čo sú nevyhnutné predpoklady pre dosiahnutie optimálnej hladiny krvného tlaku1,3.
Šafran a extrakt hlohu navyše zmierňujú nervové napätie1,5 a podráždenosť5, ktoré mávajú na krvný tlak negatívny vplyv. Vinič hroznorodý podporuje celkovú duševnú rovnováhu.3
Obsiahnutý extrakt viniča hroznorodého vykazuje značnú antioxidačnú aktivitu3, čím výrazne prispieva k zachovaniu dobrej funkčnosti žíl3, ciev3 a celého kardiovaskulárneho systému3.
srdce

  • upravuje krvný tlak1,3 bez vedľajších účinkov
  • chráni srdce3,4 a cievy3
  • upokojuje nervové napätie1,5
  • podporuje funkčnosť kardiovaskulárneho systému3

Maketa Hypertenzin

1Hloh jednosemenný podporuje krvný obeh, rovnováhu krvného tlaku a zmierňuje nervové napätie. 2Zeler voňavý podporuje efektívnu diurézu. 3Vinič hroznorodý priaznivo ovplyvňuje krvný tlak, podporuje krvný obeh, stav srdca aj ciev, navodzuje duševnú rovnováhu a chráni bunky pred voľnými radikálmi. 4Konopné semená pozitívne ovplyvňujú stav srdca. 5Šafran siaty podporuje duševnú a fyzickú pohodu, zmierňuje podráždenosť a napätosť a podporuje dobrú náladu.

Odporúčané denné dávkovanie: 1 tobolka 1–2x denne, podľa požadovanej intenzity účinku. Odporúčame užívanie zahájiť dennou dávkou 1 tobolka denne a v prípade potreby výraznejšieho efektu prejsť na užívanie 1 tobolka 2x denne.
Zloženie: Suchý extrakt z plodu hlohu (Crataegus monogyna), suchý extrakt zo semien zeleru (Apium graveolens), RIM concentrate forte (zmes extraktov z plodov viniča hroznorodého a extraktu z pivovarníckych kvasníc v pomere 1:1), extrakt z konopných semien (Cannabis sativa), rutín extrahovaný z kvetov sofory (Sophora japonica), kypriaca látka: sorbitol; suchý extrakt z kvetov šafranu (Crocus sativus), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; oxid kremičitý.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre súbežné užívanie s antihypertenzívnymi liekmi. Hlohové glykozidy môžu posilňovať účinok kardiotoník s obsahom digoxínu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňovať mimo dosahu detí! Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku.
Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C.
Obsah balenia: 60 toboliek
Hmotnosť obsahu: 33,3 g

Prípravky CannamediQ® sú na trhu uvedené ako výživové doplnky.

DOSTANETE V LEKÁRŇACH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA E-SHOPE