Aktivní konopí - list

Konope (lat. Cannabis) je bylina s tisícročnou históriou pestovania a spracovania nielen pri výrobe potravín, tkanín, kozmetiky alebo v liečiteľstve, ale aj v technických odboroch či stavebníctve.
Konopné rastliny delíme najčastejšie na konope siate (lat. Cannabis sativa), z ktorého boli tiež historicky vyšľachtené technické odrody konopí s nízkym obsahom THC, konope indické (lat. Cannabis indica) pochádzajúce z centrálnej časti Ázie, ktoré sa odlišuje nižším a bohatšie rozvetveným vzrastom rastliny a je najčastejšie využívané ako droga a burinová odroda konope rumoviskové (lat. Cannabis ruderalis), ktoré nebýva ďalej využívané.

Aktivní konopí - rostlina

Použitie konopí pre jeho blahodarné účinky na ľudský organizmus je síce známe odpradávna, v modernom poňatí bolo ale komplikované celou radou legislatívnych obmedzení a rizík spojených s obsahom psychotropných kanabinoidov. Inovatívne metódy a starostlivé spracovanie konopných rastlín do podoby extraktu už v dnešnej dobe našťastie umožňuje konope užívať vnútorne úplne bezpečne, bez akýchkoľvek rizík vedľajších účinkov. Konečne je tak možné plne využiť potenciál blahodarných účinkov konopí na organizmus.

Aktivní konopí - lahvička

Rad CannamediQ® obsahuje vysoko aktívny konopný extrakt, ktorý je zbavený psychotropných zložiek a umožňuje tak užívanie širokej skupine spotrebiteľov. Jednotlivé prípravky kombinujú aktívny konopný extrakt s ďalšími účinnými zložkami a svojím zložením tak podporujú moduláciu ťažkostí v konkrétnych oblastiach fungovania ľudského organizmu.

Prípravky CannamediQ® sú na trhu uvedené ako výživové doplnky.

DOSTANETE V LEKÁRŇACH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA E-SHOPE