CannamediQ® Cholestmizin Forte je komplexný prípravok pre optimalizáciu hladiny cholesterolu1 v krvi a ochranu kardiovaskulárneho systému1. Inovatívne zloženie na báze konopí, monakolínu, rastlinných sterolov a extraktov zabezpečuje maximálnu účinnosť a bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov.

CannamediQ® Cholestmizin Forte obsahuje maximálne množstvo monakolínu, extraktu z červenej fermentovanej ryže, rastlinné steroly a extrakty a unikátnu zložku v podobe extraktu konopných semien, ktorá podporuje zachovanie správnej funkcie srdca.

Cholestmizin Forte vďaka obsiahnutým rastlinným sterolom, monakolínu a extraktom pomerančovníka, zeleného čaju a pestreca mariánskeho priaznivo obmedzuje absorpciu cholesterolu1 a upravuje pomer HDL (tzv. „dobrého“ cholesterolu) a LDL (tzv. „zlého“ cholesterolu)1  a optimalizuje hladiny krvných triglyceridov.1 Zelený čaj navyše priaznivo upravuje stav celého kardiovaskulárneho systému1  a pozitívne pôsobí na srdce, cievy  aj krvný tlak1 . Vďaka antioxidačnej aktivite bráni predčasnému starnutiu buniek.

CannamediQ® Cholestmizin Forte je navyše obohatený o pestrec mariánsky, ktorý zabezpečuje ochranu a regeneráciu pečeňových buniek, a to aj v prípade užívania látok, ktoré v pečeni oxidujú a zaťažujú tak pečeňové bunky.2

LDL - HDL

  • optimalizuje hladinu cholesterolu1 bez vedľajších účinkov
  • priaznivo moduluje podiel „dobrého“ a „zlého“ cholesterolu1
  • obmedzuje absorpciu cholesterolu1
  • optimalizuje hladiny krvných triglyceridov1
  • chráni srdce1,3, cievy1 a pečeň2

Maketa CholestmizinTabulka - cholestamizin forte

1Zelený čaj pomáha regulovať hladinu cholesterolu v krvi a pomer LDL/HDL. Prispieva k udržovaniu zdravého kardiovaskulárneho systému, podporuje pružnosť ciev a napomáha k zachovaniu dobrého stavu srdca aj krvného tlaku. Katechíny zo zeleného čaju zabraňujú absorpcii cholesterolu a hromadeniu triglyceridov. Antioxidanty zeleného čaju bránia predčasnému starnutiu.  2Pestrec mariánsky chráni a regeneruje pečeň, a to aj pri podávaní produktov, ktoré oxidujú na pečeňovej úrovni.  3Konopné semená pozitívne ovplyvňujú stav srdca.

Odporúčané denné dávkovanie: 1 tobolka denne.
Zloženie: Extrakt z červenej fermentovanej ryže, extrakt zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt pestreca mariánskeho (Silybum marianum), extrakt konopných semien (Cannabis sativa), kypriaca látka: sorbitol; plnidlo: mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; stabilizátor: oxid kremičitý.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre súbežné užívanie s hypolipidemikami a liekmi obmedzujúcimi zrážanlivosť krvi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, mládež, tehotné a dojčiace ženy. U osôb s ochorením obličiek, pečene a svalovými poruchami odporúčame užívanie konzultovať s lekárom. Uskladňovať mimo dosahu detí! Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku.
Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C.
Obsah balenia: 30 toboliek
Hmotnosť obsahu: 17,7 g

Prípravky CannamediQ® sú na trhu uvedené ako výživové doplnky.

DOSTANETE V LEKÁRŇACH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA E-SHOPE