CannamediQ® Cholestmizin je jedinečný prípravok pre optimalizáciu hladiny cholesterolu1,2 v krvi a ochranu kardiovaskulárneho systému2. Prírodné zloženie na báze konopí, monakolínu a rastlinných extraktov zabezpečuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov.

CannamediQ® Cholestmizin obsahuje maximálne množstvo monakolínu, extraktu z červenej fermentovanej ryže, ktorý výrazným spôsobom optimalizuje hladinu cholesterolu v krvi.1 Zvýšená koncentrácia cholesterolu v krvi je v populácii častá a je významným rizikovým faktorom srdcovo-cievnych ťažkostí. Zanedbanie kontroly a prevencie pritom môže mať závažné následky.

CannamediQ® Cholestmizin vďaka obsiahnutým extraktom zeleného čaju a pestreca mariánskeho priaznivo obmedzuje absorpciu cholesterolu2 a upravuje pomer HDL (tzv. „dobrého“ cholesterolu) a LDL (tzv. „zlého“ cholesterolu).2  Navyše tiež optimalizuje hladiny krvných triglyceridov.2 Zelený čaj priaznivo upravuje stav celého kardiovaskulárneho systému2  a pozitívne pôsobí na srdce2,4 , cievy2  aj krvný tlak.2  Vďaka antioxidačnej aktivite bráni predčasnému starnutiu buniek.2

CannamediQ® Cholestmizin je navyše obohatený o pestrec mariánsky, ktorý zabezpečuje ochranu a regeneráciu pečeňových buniek, a to aj v prípade užívania látok, ktoré v pečeni rizikovo oxidujú a zaťažujú tak pečeňové bunky.3

Unikátna konopná zložka v podobe extraktu konopných semien navyše podporuje zachovanie dobrého stavu srdca.4

LDL - HDL

  • optimalizuje hladinu cholesterolu1,2 bez vedľajších účinkov
  • priaznivo moduluje podiel „dobrého“ a „zlého“ cholesterolu2
  • obmedzuje absorpciu cholesterolu2
  • optimalizuje hladiny krvných triglyceridov2
  • chráni srdce2,4, cievy2 a pečeň3

Maketa Cholestmizin

1Monakolín z červenej ryže prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.  2Zelený čaj pomáha regulovať hladinu cholesterolu v krvi a pomer LDL/HDL. Prispieva k udržovaniu zdravého kardiovaskulárneho systému, podporuje pružnosť ciev a napomáha k zachovaniu dobrého stavu srdca aj krvného tlaku. Katechíny zo zeleného čaju zabraňujú absorpcii cholesterolu a hromadeniu triglyceridov. Antioxidanty zeleného čaju bránia predčasnému starnutiu.  3Pestrec mariánsky chráni a regeneruje pečeň, a to aj pri podávaní produktov, ktoré oxidujú na pečeňovej úrovni.  4Konopné semená pozitívne ovplyvňujú stav srdca.

Odporúčané denné dávkovanie: 1 tobolka denne.
Zloženie: Extrakt z červenej fermentovanej ryže s 5% obsahom monakolínu, extrakt zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt pestreca mariánskeho (Silybum marianum), extrakt konopných semien (Cannabis sativa), kypriaca látka: sorbitol; plnidlo: mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; stabilizátor: oxid kremičitý.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre súbežné užívanie s hypolipidemikami a liekmi obmedzujúcimi zrážanlivosť krvi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, mládež, tehotné a dojčiace ženy. U osôb s ochorením obličiek, pečene a svalovými poruchami odporúčame užívanie konzultovať s lekárom. Uskladňovať mimo dosahu detí! Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku.
Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C.
Obsah balenia: 30 toboliek
Hmotnosť obsahu: 17,5 g

Prípravky CannamediQ® sú na trhu uvedené ako výživové doplnky.

DOSTANETE V LEKÁRŇACH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA E-SHOPE