CannamediQ® Ortopeden je jedinečný prípravok pre podporu dobrého stavu a flexibility kĺbov2, kostí2, šliach2 aj chrupaviek1 a posilnenie celého pohybového aparátu2. Prírodné zloženie na báze konopí, glukozamínu, kurkumy, viniča hroznorodého a vitamínu C zabezpečuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov. Opotrebenie pohybového aparátu je častou komplikáciou, ktorá postihuje nie len osoby vyššieho veku, aktívnych športovcov alebo jedincov s nadváhou, a dokáže výrazným spôsobom obmedziť pohyblivosť aj znížiť celkovú kvalitu života.
CannamediQ® Ortopeden obsahuje v dennej dávke vysoký obsah glukozamínu** (1 800 mg), aktívny konopný extrakt a extrakt z kurkumy dlhej pre podporu dobrého stavu a flexibility kĺbov, pohybového aparátu, šliach aj kostí.2 Toto jedinečné spojenie a koncentrácia účinných látok zabezpečuje vysokú účinnosť na pohybový aparát2.
CannamediQ® Ortopeden je navyše obohatený o unikátny extrakt zo semien viniča hroznorodého bohatého na resveratrol a vitamín C podporujúci tvorbu kolagénu nevyhnutého pre správnu funkciu kĺbových chrupaviek aj kostí.1 Vitamín C navyše prispieva tiež k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania,1 ktoré môžu súvisieť s vyšším vekom alebo intenzívnou fyzickou záťažou organizmu.
kost

  • vysoký obsah glukozamínu (1 800 mg)**
  • flexibilita kĺbov2
  • výživa kĺbových chrupaviek1
  • pružnosť šliach2
  • pevnosť kostí2


Tabuľka výživových hodnôt v 3 tob. % RHP*
D-Glukozamín sulfát** 1800 mg nie je stanovená
1Vitamín C (askorban sodný) 133 mg 166 %
Extrakt z konopných semien 60 mg nie je stanovená
2Extrakt kurkumy (kurkumín, kurkuminoidy) 45 mg nie je stanovená
Extrakt zo semien viniča hroznorodého (polyfenoly, resveratrol) 30 mg nie je stanovená

*(%) RHP – referenčná hodnota príjmu v 3 tobolkách v %
** D-Glucosamine Sulfate Potassium Chloride

Ortopeden

1Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu pre normálnu funkciu kostí aj chrupaviek a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. 2Kurkuma dlhá prispieva k ochrane a pružnosti kĺbov, podporuje dobrý stav kostí a celého pohybového aparátu.
**D-Glucosamine Sulfate Potassium Chloride

Odporúčané denné dávkovanie: 1x denne 3 tobolky.
Zloženie: D-Glukozamín sulfát**, vitamín C (askorban sodný), extrakt z konopných semien (Cannabis sativa), extrakt z kurkumy dlhej (Curcuma Longa), extrakt zo semien viniča hroznorodého (Vitis vinifera).
Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, mládež, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňovať mimo dosahu detí! Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku.
Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C.
Obsah balenia: 180 toboliek
Hmotnosť obsahu: 142 g

Prípravky CannamediQ® sú na trhu uvedené ako výživové doplnky.

DOSTANETE V LEKÁRŇACH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA E-SHOPE