CannamediQ® Neuroregen je jedinečný prípravok modulujúci nervové ťažkosti1,2,3  v troch smeroch. Unikátna kombinácia L-tryptofánu,  1valeriány,  2medovky,  3bakopy a konopného extraktu podporuje psychickú pohodu1,2,3, redukuje stres1,3 aj podráždenie1,2, zlepšuje kvalitu spánku1,2  a zaspávania2. Bakopa navyše podporuje prekrvenie mozgu3  a zmierňuje stres3 , čím efektívne obmedzuje záchvaty bolesti hlavy3 . Prírodné zloženie Neuroregenu na báze konopí a rastlinných extraktov zabezpečuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov.

Neuroregen - nervy

  • redukuje stres1,3 a podráždenosť1,2
  • podporuje psychickú pohodu1,2,3
  • zlepšuje náladu2
  • skvalitňuje spánok1,2 a zaspávanie2
  • obmedzuje záchvaty bolesti hlavy3


Tabuľka výživových hodnôt v 1 tob. ve 2 tob. % RHP*
L-tryptofán 125 mg 250 mg nie je stanovená
1Sušený koreň valeriány lekárskej 100 mg 200 mg nie je stanovená
2Suchý extrakt z vňate medovky lekárskej 75 mg 150 mg nie je stanovená
3Suchý extrakt bakopy 60 mg 120 mg nie je stanovená
Extrakt konopných semien 40 mg 80 mg nie je stanovená

*% RHP – referenčná hodnota príjmu v 2 tobolkách v %

Maketa Neuroregen

1Valeriána lekárska pomáha zvládnuť stres, napätie a podráždenosť, prispieva k optimálnej relaxácii a duševnej aj fyzickej pohode. Valeriána napomáha pri zaspávaní a podporuje prirodzene kvalitný spánok. 2Medovka lekárska podporuje dobrú náladu a duševnú aj fyzickú pohodu. Medovka obmedzuje podráždenosť, prispieva k optimálnej relaxácii, ľahšiemu zaspávaniu a pokojnému spánku. 3Bakopa zvyšuje odolnosť voči stresu, prispieva k duševnej rovnováhe, podporuje pamäť, koncentráciu, schopnosť učenia, a to aj u osôb vo vyššom veku. Bakopa podporuje periférnu mikrocirkuláciu krvi, čím prispieva k zachovaniu dobrého výkonu mozgu.

Odporúčané denné dávkovanie: 1 tobolka 1–2x denne, podľa požadovanej intenzity účinku. Zapite dostatočným množstvom vody. Odporúčame užívanie zahájiť dennou dávkou 1 tobolka denne a v prípade potreby výraznejšieho efektu prejsť na užívanie 1 tobolka 2x denne.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre osoby užívajúce psychofarmaká, hypnotiká a sedatíva, deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uskladňovať mimo dosahu detí! Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. U osôb s ochorením obličiek, pečene a svalovými poruchami odporúčame užívanie konzultovať s lekárom.
Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C.
Obsah balenia: 30 toboliek
Hmotnosť  obsahu: 16,6 g

Prípravky CannamediQ® sú na trhu uvedené ako výživové doplnky.

DOSTANETE V LEKÁRŇACH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA E-SHOPE