CannamediQ® Hypetezin je jedinečný prípravok pre efektívnu moduláciu krvného tlaku1,3 a ochranu kardiovaskulárneho systému3. Prírodné zloženie na báze konopí a rastlinných extraktov zabezpečuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov.
CannamediQ® Hypetezin obsahuje extrakty hlohu a viniča hroznorodého, ktoré pozitívnym spôsobom upravujú krvný tlak.1,3
V prípravku obsiahnutý extrakt zeleru podporuje efektívnu diurézu2, extrakty konopí a viniča hroznorodého zase funkčnosť srdca3,4, čo sú nevyhnutné predpoklady pre dosiahnutie optimálnej hladiny krvného tlaku1,3.
Šafran a extrakt hlohu navyše zmierňujú nervové napätie1,5 a podráždenosť5, ktoré mávajú na krvný tlak negatívny vplyv. Vinič hroznorodý podporuje celkovú duševnú rovnováhu.3
Obsiahnutý extrakt viniča hroznorodého vykazuje značnú antioxidačnú aktivitu3, čím výrazne prispieva k zachovaniu dobrej funkčnosti žíl3, ciev3 a celého kardiovaskulárneho systému3.
srdce

  • upravuje krvný tlak1,3 bez vedľajších účinkov
  • chráni srdce3,4 a cievy3
  • upokojuje nervové napätie1,5
  • podporuje funkčnosť kardiovaskulárneho systému3


Tabuľka výživových hodnôt v 1 tob. ve 2 tob. % RHP*
1Suchý extrakt z plodu hlohu 150 mg 300 mg nie je stanovená
2Suchý extrakt zo semien zeleru 100 mg 200 mg nie je stanovená
3RIM concentrate forte R.I.M (zmes extraktov z plodov viniča hroznorodého a extraktu z pivovarníckych kvasníc v pomere 1:1) 70 mg 140 mg nie je stanovená
4Extrakt konopných semien 60 mg 120 mg nie je stanovená
Rutín extrahovaný z kvetov sofory 45 mg 90 mg nie je stanovená
5Suchý extrakt z kvetov šafranu 15 mg 30 mg nie je stanovená

*% RHP – referenčná hodnota príjmu v 2 tobolkách v %

Hypetezin - maketa

1Hloh jednosemenný podporuje krvný obeh, rovnováhu krvného tlaku a zmierňuje nervové napätie. 2Zeler voňavý podporuje efektívnu diurézu. 3Vinič hroznorodý priaznivo ovplyvňuje krvný tlak, podporuje krvný obeh, stav srdca aj ciev, navodzuje duševnú rovnováhu a chráni bunky pred voľnými radikálmi. 4Konopné semená pozitívne ovplyvňujú stav srdca. 5Šafran siaty podporuje duševnú a fyzickú pohodu, zmierňuje podráždenosť a napätosť a podporuje dobrú náladu.

Odporúčané denné dávkovanie: 1 tobolka 1–2x denne, podľa požadovanej intenzity účinku. Odporúčame užívanie zahájiť dennou dávkou 1 tobolka denne a v prípade potreby výraznejšieho efektu prejsť na užívanie 1 tobolka 2x denne.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre súbežné užívanie s antihypertenzívnymi liekmi. Hlohové glykozidy môžu posilňovať účinok kardiotoník s obsahom digoxínu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňovať mimo dosahu detí! Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku.
Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C.
Obsah balenia: 60/120 toboliek
Hmotnosť obsahu: 33,3/66,6 g

Prípravky CannamediQ® sú na trhu uvedené ako výživové doplnky.

DOSTANETE V LEKÁRŇACH, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH A NA E-SHOPE